AngelsDevils
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

AngelsDevils

SanGe PenTru SanGe , MoarTe PenTru TradaTor !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Parasire clan
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 06, 2008 12:15 am Scris de spiridusu

» Mini Oraselul
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 06, 2008 12:15 am Scris de spiridusu

» Super HeRo
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Aug 06, 2008 12:10 am Scris de spiridusu

» [sp3] vs |A&D|
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iul 23, 2008 7:49 pm Scris de ALLinu$

» SteaM oRiginaL
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 5:37 am Scris de esSenTiaL

» Bancurii...(puteti posta chiar si dumneavoastra->logati-va)
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iul 15, 2008 9:49 am Scris de DraKe

» Bancuri ...
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iul 15, 2008 9:47 am Scris de DraKe

» Cerere pt. a intra in Clan
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iul 14, 2008 7:39 pm Scris de Fabyan12

» cerere ptr a intra in clan
DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iul 13, 2008 4:17 pm Scris de DraKe

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 DizCutzii libere ...

In jos 
5 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
spiridusu
- NeW gUy -
- NeW gUy -
spiridusu


Mesaje : 37
Data de înscriere : 12/04/2008
Varsta : 30
Localizare : deva

DizCutzii libere ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DizCutzii libere ...   DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iul 06, 2008 8:23 am

alin citeste asta
In general nu puteti schimba direct titlul unui rang (titlul unui rang apare direct sub numele dvs. de utilizator, in subiectele de discutie si in profilul dvs., in functie de tema utilizata). Majoritatea forumurilor folosesc rangurile pentru a indica numarul de mesaje pe care le-ati postat si pentru a identifica anumiti utilizatori, de exemplu moderatorii si administratorii pot avea un rang specific care le este propriu. Va rugam, sa nu abuzati de forum scriind mesaje inutile doar pentru a va creste rangul, pentru ca probabil veti descoperi ca moderatorul sau administratorul va va scadea pur si simplu contul dvs. de mesaje.
Sus In jos
RoyaL HD
- NeW gUy -
- NeW gUy -
RoyaL HD


Mesaje : 30
Data de înscriere : 27/06/2008
Localizare : Deva

DizCutzii libere ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DizCutzii libere ...   DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iul 06, 2008 12:09 pm

kidxxl is eu da miam schimbat numele clown
Sus In jos
ALLinu$
-Gamer-
-Gamer-
ALLinu$


Mesaje : 107
Data de înscriere : 01/04/2008
Varsta : 28
Localizare : Deva

DizCutzii libere ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DizCutzii libere ...   DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iul 06, 2008 1:02 pm

Si ce vrei sa zici cu aia spiridusule ?...Eu nu postez aiurea..doar tii se pare!
Sus In jos
Continut sponsorizat





DizCutzii libere ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DizCutzii libere ...   DizCutzii libere ... - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
DizCutzii libere ...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AngelsDevils :: Altele.... :: Discutii libere-
Mergi direct la: